Naše recenze z e-mailů

Prohlédněte si, co si zákazníci myslí o naší spolupráci.

S firmou ATP-STAV jsme realizovali kompletní rekonstrukci panelového bytu 1+1 z pozůstalosti, který byl v neobyvatelném stavu.

Firma navrhla co nejlepší možné řešení, předložila cenovou kalkulaci a po odsouhlasení připravila smlouvu o dílo.

Před zahájením prací se postarala i o vyklizení bytu. Během rekonstrukce jsme byli informováni o průběhu prováděných prací, popřípadě ještě konzultovali nějaké detaily. Na závěr nebyl problém dodatečně se domluvit na dalších pracech nad rámec smlouvy (nové vstupní dveře, doplňky do koupelny).

Řemeslníci odvedli kvalitní práci, nedá se jim nic vytknout.

Rekonstrukce proběhla v pořádku, dohodnutá cena byla dodržena, komunikace byla vždy vstřícná. Ze zcela zničeného bytu se stalo moderní útulné bydlení. S výsledkem jsme naprosto spokojeni a proto bychom se v případě další rekonstrukce neváhali na stejnou firmu obrátit znovu.

Hana O.

Rekonstrukce bytu 1+1, Brno

Firmu ATP stav jsme vybírali podle referencí a byla to ta nejlepší volba. Milí zaměstnanci od vedení až po řemeslníky, kvalitní práce a rekordní rychlost provedení rekontrukce. Nezbývá než poděkovat a doporučit !!

Renata B.

Rekonstrukce bytu 2+KK, Brno

Spolupráce s firmou ATP – Stav byla velice korektní a bezproblémová. V průběhu rekonstrukce jsme byli pravidelně informováni o stavu prací a pán Polcer nám posílal i fotografie jak práce postupují. Oceňujeme zejména pružné řešení problémů vzniklých tím, že se jednalo o starý byt. Společnost ATP – Stav rozhodně doporučujeme!!!

Andrea T.

Rekonstrukce bytu 1+1, Brno

Velká spokojenost s výsledkem. V bytě bydlíme již druhým rokem a nemáme připomínek. Plánujeme rekonstrukci druhého bytu a určitě jako první oslovíme firmu ATP-Stav.

Petr H.

Rekonstrukce bytu 3+1, Brno

Jsem s realizaci spokojen, spolupráce byla v pořádku. Závady se žádné nevyskytly a nic bych příště neměnil. Všem spolupráci doporučuji.

Jan P.

Rekonstrukce bytu 1+1, Brno

Velmi dobrá spolupráce, profesionální jednání, dodržování termínů i smluvené ceny. Mohu jen doporučit.

Martina K.

Rekonstrukce bytu 3+1, Brno

Rychlá realizace, bezproblémová komunikace. Pan Polcer průběžně informoval o stavu prací a vše dokládal fotodokumentací. Úroveň jednání výborná, všechny malé připomínky byly neprodleně zapracovány.

Michal G.

Rekonstrukce bytu 2+1, Brno

S prací atp stav s.r.o jsem spokojená, vše proběhlo v termínu a za dohodnutou cenu. Výborná komunikace. Můžu doporučit.

Jitka V.

Rekonstrukce bytu 2+1, Brno

Skvělé a rychlé jednání, perfektní přístup, komunikace, dodržení terminu a ceny, určitě doporučuji, je již málo takových perfektních řemeslníků

David K.

Rekonstrukce bytu 4+1, Brno

Jednoduše řečeno: Přišel, viděl, zvítězil 🙂 . Termín i cena dodržena. Pan malíř dochvilný, precizní. Skutečně vše řádně zakryl, takže po něm zbyly jen čerstvě vymalované stěny. Navíc to stihl rychleji než původně odhadoval. Takže naprostá spokojenost.

Jiří M.

Malířské práce, Brno

S realizací jsem velmi spokojená. Řemeslníci pracovali čistě, kvalitně a dokonce i mimo rámec původně dohodnutých věcí. Termín prací byl dodržen a cena byla dokonce o něco málo nižší než jsme se zpočátku dohodli. Řemeslníci byli velmi milí a komunikativní.

Kateřina M.

Rekonstrukce bytu 1+1, Brno

Rekonstrukci jsem chystal velmi narychlo a tudíž zde bylo riziko, že nebude dostatek času vybrat seriozní firmu. S ohledem na tuto skutečnost a na to, že se skutečně jednalo o totální rekonstrukci, tak je výsledek více než uspokojivý. Termín byl v rámci možností dodržen. Cena byla také dodržena.

Honza B.

Rekonstrukce bytu 2+1, Kuřim

Jak jsme to všechno dokázali?

Stavbyvedoucí

Elektrikáři

Zedníků

obkladači

Externistů

Dáte na doporučení od našich zákazníků?

Domluvte si s námi schůzku a určitě něco vymyslíme.